کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
6858747 1438403 2018 19 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A residue-based approach for resource provisioning by horizontal scaling across heterogeneous clouds
ترجمه فارسی عنوان
یک رویکرد مبتنی بر باقی مانده برای تامین منابع توسط مقیاس افقی در سراسر ابرهای ناهمگون
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
پردازش ابری، تامین منابع قابلیت ارتجاعی، بین ابر، چند ابر، رتبه بندی ابر،
ترجمه چکیده
کشش ابری که باعث جذابیت آن می شود، محدود به منابع فیزیکی آن است. به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از این محدودیت از مانع به جاذبه، ابر با دیگر ابرها همکاری می کند. این قدرت منابع خود را با جذب منابع لازم از ابرها که با آن همکاری می کند، بهبود می بخشد. به طور معمول، این وام گرفتن از یک ابر اتفاق می افتد تا یک درخواست برای رسیدن به آن را برآورده کند، و به این ترتیب، کشش آن به میزان مشخصی افزایش می یابد. افزایش بیشتر توسط مقیاس افقی در سراسر ابرها برای ارضای یک درخواست به دست می آید. در این کار، پیشرفت یک گام بیشتر به پیش بردن یک تکنیک تهیه منابع جدید مبتنی بر باقی مانده برای ابر برای انجام مقیاس افقی با تقسیم درخواست به صورت پویا بر اساس در دسترس بودن منابع خود و در ابرهایی که با آن کار می کند، انجام می شود. . همچنین، تکنیک حریصانه برای رتبه دادن ابرها ارائه می شود و از این رو، علاوه بر آن به افزایش کشش و به نوبه خود، به کارایی تکنیک تهیه منابع استفاده شده در محیط های ابر تعاملی کمک می کند. نتایج حاصل از محیط های ابر ناهمگن در زمان واقعی اثربخشی الگوریتم های پیشنهاد شده را اثبات می کند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی
چکیده انگلیسی
A cloud's elasticity which makes it attractive is limited to its physical resources. As a measure to prevent this limitation from being a hindrance to the attraction, the cloud inter-operates with other clouds. This improves its resource strength by borrowing necessary resources from the clouds with which it inter-operates. Normally, this borrowing happens from one cloud to satisfy one request arriving to it, thereby enhancing its elasticity to a certain extent. Further enhancement is achieved by horizontal scaling across clouds to satisfy a single request. In this work, the enhancement is taken one step further to propose a novel residue-based resource provisioning technique for a cloud to perform horizontal scaling by splitting a request dynamically based on the resource availability in itself and in the clouds with which it inter-operates. Also, a greedy technique is presented to rank clouds and hence, additionally contribute to the enhancement of elasticity and, in turn, to the effectiveness of the resource provisioning technique used in inter-operating cloud environments. Results obtained from real-time heterogeneous cloud environments prove the effectiveness of the proposed algorithms.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: International Journal of Approximate Reasoning - Volume 101, October 2018, Pages 88-106
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت