کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
6861075 1438972 2015 9 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Micro/macro prototyping
ترجمه فارسی عنوان
نمونه برداری میکرو / ماکرو
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
محاسبات شهری، نظریه شبکه، نمونه سازی، طرح انتقادی، عمومی مواد،
ترجمه چکیده
در حالی که محاسبات شهری اغلب به عنوان مکان مونتاژ، فن آوری و مردم در نظر گرفته شده است، فاصله ای بین سطح میکرو محاسبات شهری وجود دارد که با کاربردهای انفرادی با راه حل های تکنولوژیکی و سطح کلان متمرکز شده است که پیش بینی های بزرگی برای ساختن شهرهای بهتر برای عموم. شکاف یکی از مقیاس مخاطب و همچنین مقیاس جاه طلبی هنجاری است. برای برطرف کردن این شکاف، مقاله یک رویکرد بین رشته ای را ارائه می دهد که تئوری بازیگر شبکه را با طراحی انتقادی و مشارکتی ترکیب می کند تا نمونه هایی را ایجاد کند که افراد را درگیر کرده و مردم را بسازند. بحث نظری، شیوه تفکر در مورد اندازه را به شیوه ای عملی و قابل تغییر از طریق روش های طراحی عملی بررسی می کند. رویکرد نمونه برداری از میکرو / ماک از طریق مطالعه موردی تجربی از مجموعه ای از نمونه های تحریک آمیز است که تلاش برای ساخت یک ماده عمومی در مورد موضوع سر و صدای جامعه در فرودگاه هیتروور نشان داده شده است. این مقاله نشان می دهد که این رویکرد، مسائلی را دنبال می کند که با آنها درگیر می شود و پویایی آنها در مقیاس های مختلف دوباره طراحی شده است. این امر یک نقش و گستردگی جدید برای محقق / طراح را به عنوان فعالانه در شکل گیری هنجاری و حمایت از تنظیمات دنیای واقعی که پل، تکنولوژی و مردم را در بر می گیرد، ارائه می دهد.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی
چکیده انگلیسی
While urban computing has often been envisaged as bridging place, technology and people, there is a gap between the micro-level of urban computing which focuses on the solitary user with technological solutions and the macro-level which proposes grand visions of making better cities for the public. The gap is one of scale of audience as well as scale of normative ambition. To bridge this gap the paper proposes a transdisciplinary approach that brings together actor-network theory with critical and participatory design to create prototypes that engage people and build publics. The theoretical discussion examines a way of thinking about size as performative and shiftable through practical design methods. The micro/macro prototyping approach is demonstrated via an empirical case study of a series of provocative prototypes which attempt to build a material public around the issue of community noise at Heathrow airport. The paper suggests that this approach allows issues to be followed and engaged with, and their dynamics re-designed across different scales. This proposes a new role and scope for the researcher/designer as proactively engaging in normative shaping and supporting of real world settings which bridge place, technology and people.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: International Journal of Human-Computer Studies - Volume 81, September 2015, Pages 72-80
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت