نمونه سازی

در این صفحه تعداد 195 مقاله تخصصی درباره نمونه سازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نمونه سازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نمونه سازی; IBEB, International Bremia Evaluation Board; CPS, crop protection strategy; TFI, Treatment Frequency Index; L, location; PACA, Provence Alpes Côte d’Azur; W, winterLactuca sativa; Crop protection; Prototyping; Low-input; Alternative techniques
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نمونه سازی; Semantic spaces; Usability test; Product design; Multicriteria analysis; Fuzzy measures; Prototyping; Choquet integral; User preferences; Acceptability evaluation;