کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
7353931 1477101 2018 9 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Framing industrialization of the offshore wind value chain - A discourse approach to an event
ترجمه فارسی عنوان
ساختن صنعتی شدن زنجیره ارزش باد در دریاها - رویکرد گفتمانی به یک رویداد
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
گفتمان مناسبت ها، کنوانسیون ها، مدیریت زنجیره ارزش، باد دریایی،
ترجمه چکیده
این مقاله به بررسی یک حکومت زنجیره ارزش با استفاده از یک رویکرد گفتمانی به یک رویداد که شامل نمایشگاه و یک کنفرانس است. این رویکرد به نظر می رسد امیدوار کننده برای بررسی صنایع در مرحله شکل گیری خود و به ویژه برای بخش های جدید انرژی تجدید پذیر است. با مطالعه زنجیره ارزش باد در دریای اروپایی، این مقاله ارتباط بین صنایع باد و صنایع دریایی را به عنوان یک برخورد از کنوانسیون های مختلف بررسی می کند. سخنرانان اصلی در این کنفرانس، به ویژه از شرکت های ابزار، اصول جدیدی را برای سازماندهی زنجیره ارزش هایی که آنها هدایت می کنند، به منظور کاهش هزینه ها، و تبدیل شدن بخش نابالغ به یک فرد بالغ، معرفی می کنند. با این حال، داستان خود را از صنعتی شدن به وسیله استانداردسازی برطرف می کند، با داستان هایی که شرکت ها در زمینه نفت و گاز دریایی و صنایع دریایی در نمایشگاه نشان می دهند. تامین کنندگان خارج از کشور، شواهدی از کیفیت در تاریخ کسب و کار خود و روابط مبتنی بر اعتماد خود را به مشتریان خود پیدا می کنند. از لحاظ تئوری این مقاله به بحث بحث مدیریت زنجیره ارزش جهانی کمک می کند تا با ارائه یک دیدگاه دیگر در مورد قدرت. رویکرد گفتمانی به ما کمک می کند تا توضیح دهیم که چگونه بازیگران با نفوذ می توانند یک کنوانسیون را به دیگری تحمیل کنند. این مقاله به روشنی با پیشنهاد یک رویکرد گفتمانی به حوادث کمک می کند. رویدادها به عنوان عرصه قابل توجهی برای مذاکره برای شکل گیری صنعت ظاهر می شوند و برای جمع آوری داده های محقق برای تحلیل متن مناسب است.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی اقتصاد، اقتصادسنجی و امور مالی اقتصاد و اقتصادسنجی
چکیده انگلیسی
The paper explores value chain governance through a discourse approach to an event which included an exhibition and a conference. This approach appears promising for investigating industries in their formative phase and is particularly relevant for new renewable energy sectors. By studying the European offshore wind value chain, the paper investigates the coupling between wind industries and offshore industries as an encounter of various conventions. The key speakers at the conference, particularly those from the utility companies, introduced new principles for organizing the value chains they are leading, in order to reduce costs, and turn the immature sector into a mature one. Their storyline of industrialization by standardization breaks, however, with the storyline demonstrated by the firms in offshore oil and gas, and maritime industries at the exhibition. The latter offshore suppliers find evidence of quality in their business history and their trust-based relations to their clients. Theoretically the paper contributes to the global value chain governance debate by offering another perspective on power. The discourse approach helps us explain how influential actors could enforce one convention over another. The paper contributes methodically by suggesting a discourse approach to events. Events appear as a significant arena for negotiating industry formation and convenient for researcher's data gathering for text analysis.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Geoforum - Volume 88, January 2018, Pages 148-156
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت