کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
836951 1470395 2017 16 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Global solution curves for several classes of singular periodic problems
ترجمه فارسی عنوان
منحنی راه حل جهانی برای کلاس های مختلف از مشکلات دوره ای منحصر به فرد
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه سایر رشته های مهندسی مهندسی (عمومی)
چکیده انگلیسی

Using continuation methods and bifurcation theory, we study the exact multiplicity of periodic solutions, and the global solution structure, for three classes of periodically forced equations with singularities, including the equations arising in micro-electro-mechanical systems (MEMS), the ones in condensed matter physics, as well as A.C. Lazer and S. Solimini’s (Lazer and Solimini, 1987) problem.

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Nonlinear Analysis: Real World Applications - Volume 34, April 2017, Pages 1–16
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت