کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
839530 1470480 2015 15 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Infinitely many solutions for a fractional Kirchhoff type problem via Fountain Theorem
ترجمه فارسی عنوان
راه حل های بی نهایت برای یک مسئله نوعی کریخوف کسر از طریق قضیه فونت
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
خدمات تولید محتوا

این مقاله ISI می تواند منبع ارزشمندی برای تولید محتوا باشد.

  • تولید محتوا برای سایت و وبلاگ
  • تولید محتوا برای کتاب
  • تولید محتوا برای نشریات و روزنامه ها
  • و...

پایگاه «دانشیاری» آمادگی دارد با همکاری مجموعه «شهر محتوا» با استفاده از این مقاله علمی، برای شما به زبان فارسی، تولید محتوا نماید.

تولید محتوا
با 10 درصد تخفیف ویژه دانشیاری
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه سایر رشته های مهندسی مهندسی (عمومی)
چکیده انگلیسی

In this paper, we use the Fountain Theorem and the Dual Fountain Theorem to study the existence of infinitely many solutions for Kirchhoff type equations involving nonlocal integro-differential operators with homogeneous Dirichlet boundary conditions. A model for these operators is given by the fractional Laplacian of Kirchhoff type:{M(∬R2N|u(x)−u(y)|2|x−y|N+2sdxdy)(−Δ)su(x)−λu=f(x,u)in  Ωu=0in  RN∖Ω, where ΩΩ is a smooth bounded domain of RNRN, (−Δ)s(−Δ)s is the fractional Laplacian operator with 0

ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Nonlinear Analysis: Theory, Methods & Applications - Volume 120, June 2015, Pages 299–313
نویسندگان
, , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت