3،4-دی هیدروپیریمیدین-2 (1H) -نی

در این صفحه تعداد 18 مقاله تخصصی درباره 3،4-دی هیدروپیریمیدین-2 (1H) -نی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI 3،4-دی هیدروپیریمیدین-2 (1H) -نی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: 3،4-دی هیدروپیریمیدین-2 (1H) -نی; OCPSNGBRIUJYJQ-UHFFFAOYSA-N; YSLJGBQYXMOKDG-UHFFFAOYSA-N; IOYNGCMQRXNCLL-UHFFFAOYSA-N; BFHDNLPWOSUCBK-UHFFFAOYSA-N; ORIJQFCHQQFCJJ-UHFFFAOYSA-N; SEHXGICGKCFLSK-UHFFFAOYSA-N; GPCWLVKIPTXHOY-UHFFFAOYSA-N; XUTLTBAOHLJPHJ-UHFFFAOYSA-N; SIADCMSTYZPYJK-UHFFFAOY
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: 3،4-دی هیدروپیریمیدین-2 (1H) -نی; Sulfonated carbon/silica functionalized Lewis acids; Tetrasubstituted imidazoles; 3,4-Dihydropyrimidin-2(1H)-ones; Michael addition; Heterogeneous catalysis; Biomaterials