زیست توده سطح زمین

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره زیست توده سطح زمین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زیست توده سطح زمین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زیست توده سطح زمین; Catch crop; Green manure; Fodder; Ground cover; Dietary fiber; Crop selection; ADF; acid-detergent fiber; AHP; analytic hierarchy process; BM; above-ground biomass; CN; C:N ratio; DFC; dietary fiber content; ELECTR; Elimination and choice translating algo
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زیست توده سطح زمین; PH; plant height; PL; peduncle length; I2L; length of the second internode from top; I3L; length of the third internode from top; I4L; length of the fourth internode from top; DSL; distance from spike to flag leaf ligule; LODS; lodging score; HD; heading