جذب چیلر

در این صفحه تعداد 168 مقاله تخصصی درباره جذب چیلر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جذب چیلر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جذب چیلر; MEG; micro energy grid; PV; photovoltaic; WT; wind turbine; ESD; energy storage device; ES; electricity storage; HS; heating storage; CS; cooling storage; DR; demand respond; TOU; time-of-use price; RTP; real time price; PL; power load; HL; heating load;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جذب چیلر; Ammonia–water (NH3–H2O); Absorption chiller; Refrigeration system; Solar energy; Ice storage; Evacuated tubular solar collectorsAmmoniac-eau (NH3-H2O); Refroidisseur à absorption; Système frigorifique; Energie solaire; Stockage de glace; Collecteurs solai