فعال سازی اسید

در این صفحه تعداد 84 مقاله تخصصی درباره فعال سازی اسید که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فعال سازی اسید (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فعال سازی اسید; Pillared clays; Montmorillonite; Polyhedral silsesquioxanes; Acid activation; Catalysis; Isopropanol dehydration; POSS; polyhedral oligosilsesquioxanes; Na-T; natural Texas montmorillonite STx-1; HT; acid-activated STx-1; EDAPTMOS; 3-(2-aminoethylamino) p
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فعال سازی اسید; Palygorskite; Acid activation; Thermal activation; Surface properties; Electrokinetic behavior; Heavy metal adsorption;