حذف آلودگی فعال

در این صفحه تعداد 45 مقاله تخصصی درباره حذف آلودگی فعال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حذف آلودگی فعال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حذف آلودگی فعال; ADR; Active Debris Removal; ESA; European Space Agency; Expl.; Explosion; GEO; Geostationary Orbit; IADC; Inter-Agency Space Debris Coordination Committee; ID; International Designator; JAXA; Japan Aerospace Exploration Agency; LEGEND; LEO-to-GEO Environm
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حذف آلودگی فعال; Active debris removal; Orbital debris; Debris mitigation; Automated trajectory design; Automatic planning and scheduling; Low-thrust transfers;