آشنایی با موضوع

تولید افزودنی به فرآیندی اطلاق می شود که از طریق آن داده های طراحی دیجیتال 3D برای ساخت یک جزء در لایه ها با استفاده از رسوب مواد استفاده می شود. از اصطلاح "چاپ سه بعدی" بطور فزاینده ای به عنوان مترادف برای تولید افزودنی استفاده می شود. با این حال، اصطلاح دومی دقیق تر است زیرا تکنیک تولید حرفه ای را مشخص می کند که از روش های متداول حذف مواد متمایز است. برای مثال، به جای جوش یک قطعه کار از بلوک جامد، تولید افزودنی لایه به لایه اجزا را با استفاده از مواد موجود در فرم پودر خالص می سازد. برای این منظور ممکن است از طیف وسیعی از فلزات، پلاستیک و مواد کامپوزیتی استفاده شود.
در این صفحه تعداد 1715 مقاله تخصصی درباره تولید افزودنی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده تولید افزودنی
مقالات ISI تولید افزودنی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.