خواص جذب

در این صفحه تعداد 109 مقاله تخصصی درباره خواص جذب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خواص جذب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خواص جذب; Wastewater treatment; Powder inorgano-organo pillared clays (PIOCs); Granular inorgano-organo pillared clays (GIOCs); High-shear wet granulation; Physico-chemical characterization; Adsorption properties; Basic Yellow 28
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خواص جذب; Fly ash; Concrete; Adsorption properties; Coal fired power plantsAEA, air entraining agent; ESP, electrostatic precipitator; FGR, flue gas recirculation; OBA, over burner air; OFA, over fire air; SCR, selective catalytic reduction.