آئروسل ها

در این صفحه تعداد 1164 مقاله تخصصی درباره آئروسل ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آئروسل ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آئروسل ها; Trace metals; Manganese; Iron; Cobalt; Nickel; Lead; Aerosols; Sargasso Sea; Fractional solubility; Dissolution; Global environmental change; Anthropogenic aerosols; Mineral dust;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آئروسل ها; AE; Angström Exponent; AEMet; State Meteorological Agency of Spain (Agencia Estatal de Meteorología); AERONET; AErosol RObotic NETwork; AOD; aerosol optical depth; CBH; cloud base height; CC; cloud cover; CEI; CEIlometer; CPC; Camera Plus Ceilometer; FO