نانوذرات Ag

در این صفحه تعداد 100 مقاله تخصصی درباره نانوذرات Ag که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نانوذرات Ag (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوذرات Ag; Ag nanoparticle; Localized surface plasmon resonance; Ar plasma exposure; Silver sulphide; Reduction of Ag2S; Rutherford backscattering spectrometry; Particle induced X-ray emission; X-ray photoelectron spectroscopy; Mie theory; Atomic force microscope;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوذرات Ag; UF; urea and formaldehyde; MS; microsphere; NP; nanoparticle; SERS; surface enhanced Raman scattering; R6G; rhodamine 6G; AgNP; Ag nanoparticle; UFMS; urea and formaldehyde microsphere; UF microsphere; SERS; Ag nanoparticles; Swelling; Hydrophilic;