بیوراکتور هواپیما

در این صفحه تعداد 78 مقاله تخصصی درباره بیوراکتور هواپیما که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بیوراکتور هواپیما (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیوراکتور هواپیما; Airlift bioreactor; Algal cultivation; Light history; PEPT; Mixing; Gas-liquid mass transfer; ALR; Airlift reactor; PBR; Photobioreactor; CSR; CO2 supply rate; PEPT; Positron emission particle tracking; LOR; Line of response; PSF; Photosynthetic factories
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بیوراکتور هواپیما; Ad; cross-section area of the downcomer; Ar; cross-section area of the riser; P; cell density; Vg; gas holdup; h0; clearance from the upper edge of the draft tube to the water level; h1; clearance from the lower edge of the draft tube to the bottom of the