آلاکلر

در این صفحه تعداد 52 مقاله تخصصی درباره آلاکلر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آلاکلر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلاکلر; ABC transporter; ATP-binding cassette transporter; CD; conjugated dienes; CDEPA; 2-chloro-N-(2,6-diethylphenyl)acetamide; CMEPA; 2-chloro-N-(2-methyl-6 ethylphenyl)acetamide; DEA; 2,6-diethylaniline; GSH; glutathion; GST; glutathione-S-transferase; LPO; l
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلاکلر; Advanced oxidation processes or technologies; Ultraviolet-hydrogen peroxide oxidation; Hydroxyl radical; Hydroperoxyl radical; Kinetic modeling; Alachlor; Decomposition; Degradation; Natural organic matter