آلبدو

در این صفحه تعداد 291 مقاله تخصصی درباره آلبدو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آلبدو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلبدو; UTCI; universal thermal climate index; SPL; street parking lot; T; air temperature; RH; relative humidity; v; wind speed; g; longwave and shortwave radiation fluxes; UTC; universal time coordinated; LCZ; local climate zone; HRE; height of roughness elemen
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلبدو; 3D radiative transfer modelling; DART; In situ data; Vegetation type; Canopy properties; Albedo; Transmittance; Soil shading; fAPAR; Shrub; Sedge; Wood area index; Leaf angle distribution; Spatial heterogeneity;