نفت جلبک

در این صفحه تعداد 24 مقاله تخصصی درباره نفت جلبک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نفت جلبک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نفت جلبک; Surimi; Gelation; Endothermic transitions; Ingredient interactions; Dietary fibre; Salt substitute; Fish oil; Algal oil; Flaxseed oil; Omega-3 fatty acids; Functional food; Nutraceutical food; Food product development;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نفت جلبک; ALB; albumin; ALKP; alkaline phosphatase; ALT; alanine aminotransferase; ANOVA; analysis of variance; AST; aspartate aminotransferase; BUN; blood urea nitrogen; Ca; calcium; CFR; Code of Federal Regulations; Cl; chloride; CHOL; total cholesterol; DHA; doc