آلیاژ کردن

در این صفحه تعداد 196 مقاله تخصصی درباره آلیاژ کردن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آلیاژ کردن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلیاژ کردن; 79.60.Jv; 71.20.Be; 73.20.−r; Hard X-ray photoelectron spectroscopy; Materials for energy; Bulk properties; Multilayers; Interface properties; Alloying; Electronic structure;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلیاژ کردن; BSE; back-scattered electron; EBSD; electron-backscatter diffraction; EPMA; electron-probe microanalysis; fcc; face-centered cubic; FE-EPMA; field-emission electron-probe microanalysis; FE-SEM; field-emission scanning electron microscopy; HAB; high-angle