درمان ضد رتروویروسی (ART)

در این صفحه تعداد 20 مقاله تخصصی درباره درمان ضد رتروویروسی (ART) که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درمان ضد رتروویروسی (ART) (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان ضد رتروویروسی (ART); Human immunodeficiency virus (HIV) infection; Antiretroviral therapy (ART); HIV prevention; HIV treatment as prevention; Pre-exposure prophylaxis (PrEP); Postexposure prophylaxis (PEP); Non-occupational postexposure prophylaxis (nPEP); Prevention of mothe
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان ضد رتروویروسی (ART); Nigeria; HIV/AIDS; Islam; Antiretroviral therapy (ART); Medication adherence; Prophetic medicine; Fasting; Ethnography;