معطر

در این صفحه تعداد 591 مقاله تخصصی درباره معطر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI معطر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: معطر; Linear alkylbenzene sulfonic acid; Hydrogen/feedstock molar ratio; Aromatics; Highly viscous component; Ar; aromatic hydrocarbons; ASA; linear alkylbenzene sulfonic acid; DAB; dialkylbenzenes; GC-MS; gas chromatography-mass spectrometry; HAR; heavy ar
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: معطر; Acid gases treatment; Advanced Claus process; Sulfur chemistry; Energy recovery; Sulfur recovery; Trace contaminants; Mercaptans; Benzene; Toluene and xylene; Thermal stage conversion; Catalytic stages; CO2; Ammonia; Light hydrocarbons; Aromatics; Carbon