نور مصنوعی

در این صفحه تعداد 33 مقاله تخصصی درباره نور مصنوعی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نور مصنوعی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نور مصنوعی; Artificial light; Chlorella vulgaris; Haematococcus pluvialis; Internal illumination; Near field resonant inductive coupling; DW; Dry weight; LED; Light-emitting diode; OD; Optical density; PBR; Photobioreactor; PFD; Photon flux density; PFFR; Photon flux
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نور مصنوعی; Circular perforated louvers; Solar diffuse radiation transmission; Calculation model; Artificial Light; Experimental verification;