گسستن آسپتیک

در این صفحه تعداد 121 مقاله تخصصی درباره گسستن آسپتیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گسستن آسپتیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گسستن آسپتیک; Revision hip arthroplasty; Instability; Aseptic loosening; Peri-prosthetic fracture; Prosthetic infectionRevisión de artroplastia de cadera; Inestabilidad; Aflojamiento aséptico; Fractura periprotésica; Infección protésica
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گسستن آسپتیک; Revisión de artroplastia de cadera; Inestabilidad; Aflojamiento aséptico; Fractura periprotésica; Infección protésicaRevision hip arthroplasty; Instability; Aseptic loosening; Peri-prosthetic fracture; Prosthetic infection