پراکندگی محوری

در این صفحه تعداد 137 مقاله تخصصی درباره پراکندگی محوری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پراکندگی محوری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکندگی محوری; AARE; average absolute relative error; ADM; axial dispersion model; CFD; computational fluid dynamics; CSTR; continuous stirred tank reactor; Gen IV; 4th generation of nuclear reactors; HTGR; high temperature gas-cooled reactor; LDA; laser doppler anemome
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکندگی محوری; CMC, carboxy methyl cellulose; PIV, particle image velocimetry; RTD, residence time distribution; RPM, rotation per minute; SSHE, scraped surface heat exchangerScraper surface heat exchanger; Crystallisation; Fluid mechanics; Simulation; Axial dispersion;