آسیاب توپ

در این صفحه تعداد 135 مقاله تخصصی درباره آسیاب توپ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آسیاب توپ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آسیاب توپ; Physical pharmacy and pharmaceutical technology; Suspensions; Micro- and nanoparticles; Atorvastatin calcium trihydrate; Pharmaceutical suspensions; Wet media milling; Ball mill; Milling kinetics; Grinding limit;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آسیاب توپ; Dermal drug delivery; Nonivamide; Confocal Raman Microscopy; Film adhesion; Skin permeation; Porous silica; Nonivamide (PubChem CID: 2998); Silica (PubChem CID: 24261); Eudragit® RS (Pub Chem CID: 104931); API; active pharmaceutical ingredient; BM; ball