گاو گوشت گاو

در این صفحه تعداد 752 مقاله تخصصی درباره گاو گوشت گاو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گاو گوشت گاو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گاو گوشت گاو; Ostertagia ostertagi; Cooperia oncophora; Cattle genetics; Parasite resistance; Parasite resilience; Nematodes; Growth performance; Dairy; Beef cattle; Crossbreeding;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گاو گوشت گاو; ADG; average daily weight gain; aNDF; neutral detergent fiber assayed with a heat stable amylase and expressed inclusive of residual ash; BW; body weight; CCW; cold carcass weight; CKL; cook loss; CLA; conjugated linoleic acids; CG; crude glycerin; DM; dr