کاتالیست بیفناک

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره کاتالیست بیفناک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیست بیفناک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست بیفناک; Keggin polyoxometalates; Heteropolyacids; Skeletal isomerization; Bifunctional catalysis; Acid strength; Deprotonation energy; Ion-pair transition state theory
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست بیفناک; CO2 electro-reduction; CO electro-reduction; Density functional theory; Scaling relations; Bifunctional catalysis; Bimetallic alloys; Gas chromatography; Liquid chromatography; Nuclear magnetic resonance spectroscopy; Surface restructuring; DFT; density f