کاتالیست بیفکنیک

در این صفحه تعداد 221 مقاله تخصصی درباره کاتالیست بیفکنیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کاتالیست بیفکنیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست بیفکنیک; Bimetallic nanoparticles; Bifunctional catalyst; Rhodium; Platinum; Molybdenum; Rhenium; Ether hydrogenolysis; X-ray absorption spectroscopy; Fourier Transform Infrared Spectroscopy; STEM/EDS
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کاتالیست بیفکنیک; BET; Brunauer-Emmett-Teller; BJH; Barrett-Joyner-Halenda; SBET; surface areas; VP; pore volume; DP; pore diameter; XRD; X-ray diffraction; FT-IR; Fourier transform infrared; Raman; Raman spectroscopy; CO2-TPD; temperature-programmed desorption with CO2; N