مواد بیولوژیکی

در این صفحه تعداد 73 مقاله تخصصی درباره مواد بیولوژیکی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مواد بیولوژیکی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد بیولوژیکی; Manganese; Speciation; Determination; Fractionation; Water; Plants; Biological material; AAS; atomic absorption spectrometry; ACP; alternating current plasma; AED; atomic emission detector; ATP; adenosine triphosphate; ATSDR; Agency for Toxic Substances a
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد بیولوژیکی; Dispersive liquid-liquid microextraction; Ionic liquid; Food; Water; Biological material; 3-OH-B[a]P; 3-Hydroxybenzo[a]pyrene; AA-DLLME; Air-assisted dispersive liquid-liquid microextraction; AS-DLLME; Aqueous solvent-based dispersive liquid-liquid microe