مواد بیومیدانه

در این صفحه تعداد 174 مقاله تخصصی درباره مواد بیومیدانه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مواد بیومیدانه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد بیومیدانه; Biomimetic material; Fully integrated honeycomb plate; Lightweight composite material; Processing hole; Flexural property;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد بیومیدانه; Biomimetic material; Bone marrow; Co-culture; Stem cell; Three-dimensional scaffolds; Stem cell niche; HSC; hematopoietic stem cell; HSPC; hematopoietic stem and progenitor cell; MSC; mesenchymal stem cell; MSC-BM; mesenchymal stem cell from bone marrow;