پردازش بیو

در این صفحه تعداد 64 مقاله تخصصی درباره پردازش بیو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پردازش بیو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پردازش بیو; Human mesenchymal stem cells; HOS TE85; Cryopreservation; Dimethylsulfoxide; Bioprocessing; Toxicity; CPA; cryoprotective agent; hMSC; human mesenchymal stem cell; ISCT; International Society for Cellular Therapy; pNNP; p-nitrophenyl phosphate; MoA; mecha
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پردازش بیو; Bran; Bioprocessing; Enzymes; Yeast; Protein; DigestionAX, arabinoxylan; BB, bioprocessed bran; DF, dietary fibre; GC, gas chromatography; NB, native bran; SCFA, short chain fatty acids; TTA, total titratable acidity
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پردازش بیو; Acid mine drainage; Bioprocessing; Bioreactors; Environment; Kinetics; Sulphate reducing bacteriaVSRR, volumetric sulphate reduction rate; TS, total sulphide; DS, dissolved sulphide; VSLR, volumetric sulphate loading rate.