پرنده ها

در این صفحه تعداد 1092 مقاله تخصصی درباره پرنده ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پرنده ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پرنده ها; Adaptive management; Birds; Forest restoration; Habitat modeling; Landscape collaborative; Landscape simulation; Mammals; Mixed conifer forests; Silviculture; Wildlife conservation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پرنده ها; AM; nucleus anterior medialis hypothalami; BST; bed nucleus of the stria terminalis; Cb; cerebellum; DA; dopamine; DLAmc; nucleus dorsolateralis anterior thalami, pars magnocellularis; GCt; substantia grisea centralis; HL; nucleus habenularis lateralis; I