بویلر

در این صفحه تعداد 138 مقاله تخصصی درباره بویلر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بویلر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بویلر; BOILER; Boiler Suit; PSI; Physiological strain index; SCBA; Self-contained breathing apparatus; SHORTS; shorts and t-shirt; WBL; wicking base layer; Fire service; Heat exposure; Clothing; Occupational health;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بویلر; CRR; crop-to-residual-ratio; EARS; early agglomeration recognition system; EFB; empty fruit bunches; FFB; fresh fruit bunches; FELDA; Federal Land Development Agency; FELCRA; Federal Land Consolidation Rehabilitation Agency; GW; global warming; GHGs; gree