آمازون برزیل

در این صفحه تعداد 82 مقاله تخصصی درباره آمازون برزیل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آمازون برزیل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آمازون برزیل; Latin America; Communal forests; Indigenous peoples; Women; Land tenure; Food security; Joint titling; Brazilian Amazon; Bolivia; Colombia; Mexico and Nicaragua;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آمازون برزیل; Brazilian Amazon; Biomass burning; Nitro-PAHs and oxy-PAHs; Salmonella/microsome assay; Cytokinesis-block micronucleus (CBMN); B[a]Peq; benzo[a]pyrene equivalency concentration; CBMN; cytokinesis-block micronucleus assay; EOM; extractable organic matter;