تجزیه و تحلیل نفس

در این صفحه تعداد 100 مقاله تخصصی درباره تجزیه و تحلیل نفس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تجزیه و تحلیل نفس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تجزیه و تحلیل نفس; AST; aspartate aminotransferase; CKD; chronic kidney disease; CRP; C-reactive protein; DMS; dimethyl sulfide; GC/MS; gas chromatograph with mass spectrometer; GSH; glutathione; Hcy; homocysteine; MeSH; metanethiol; VOC; svolatile organic compounds; T2DM;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تجزیه و تحلیل نفس; CO2 sensor; Thin films; NDIR; Mid-IR; Microwave-assisted DC magnetron sputtering; Multilayer optical interference filter; Mid infrared light emitting diodes; Mid infrared photodiodes; Capnography; Surgical anaesthesia; Nitrous oxide; Cross-talk; Breath an