اندازه حباب

در این صفحه تعداد 214 مقاله تخصصی درباره اندازه حباب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اندازه حباب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه حباب; Sorbet; Ice crystal size; Bubble size; Air flowrate; Low-temperature microscopy; Scraped surface heat exchanger; Sorbet; Taille des cristaux de glace; Taille des bulles; Débit d'air; Microscopie à basse température; Échangeur thermique à surface ra
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه حباب; Computational fluid dynamics; Discrete element method; Coarse grained particle method; Bubbling fluidized bed; Drag model; Bubble size;