ظرفیت بافری

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره ظرفیت بافری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ظرفیت بافری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ظرفیت بافری; BC; buffering capacity; DMcorr; dry matter content corrected for volatile compounds; DMoven; dry matter content determined in a forced-air oven; FC; fermentability coefficient; IVTDMD; in vitro true dry matter digestibility; IVTDMDcorr; IVTDMD corrected f
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ظرفیت بافری; Pyrolysis; Pig manure; Energy; Sawdust; Biochar; SADPM; separated anaerobically digested pig manure; NACP; nutra ammonium citrate soluble P; WSP; water soluble P; ABC; acid binding capacity; BUF; buffering capacity; TGA; thermogravimetricanalysis;