بلوک ساختمان

در این صفحه تعداد 74 مقاله تخصصی درباره بلوک ساختمان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بلوک ساختمان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بلوک ساختمان; Limonene; Building block; Solvent; Oxidation; Ingredient; Simulation; Limonène; Synthon; Solvant; Oxydation; Ingredient; Simulation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بلوک ساختمان; BB; building block; T3S; type III secretion; T2S; type II secretion; T4S; type IV secretion; PLS; partial least-square regression to latent structures; Hi-PLS; hierarchical PLS; PLS-DA; PLS discriminant analysis; ETEC; enterotoxigenic Escherichia coli; YP