انتشار فله

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره انتشار فله که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انتشار فله (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتشار فله; Perovskite ceramic membrane; Mixed conductor; Oxygen semi-permeation; Surface exchange mechanism; Bulk diffusion; Coating;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتشار فله; Bacillus thuringiensis MC28; The Langmuir isotherm; The Freundlich isotherm; The Temkin isotherm; The Dubinin - Radushkevich isotherm; The Toth isotherm; The Sips isotherm; The Redlich-Peterson isotherm; Adsorption; Bulk diffusion; Mercury; Chemisorptio