فیلتر کیک

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره فیلتر کیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فیلتر کیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلتر کیک; Cake filtration; Poly-disperse particles distribution; Effective/average particle diameter; Cake permeability prediction (experimental/models)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلتر کیک; Anaerobic membrane bioreactor; Cake filtration; Dynamic membrane; Wastewater treatment; Woven fabric; AnDMBR; Anaerobic dynamic membrane bioreactor; AnMBR; Anaerobic membrane bioreactor; COD; Chemical oxygen demand; CST; Capillary suction time; CSTn; norm
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلتر کیک; MF; microfiltration; PC; polycarbonate; BSA; bovine serum albumin; SP; streaming potential; H-S; Helmholtz-Smoluchowski; MCE; mixed cellulose ester; NY; nylon; PMMA; polymethyl methacrylate; Microfiltration; Streaming potential; Zeta potential; Fouling;