ساندویچ سیب زمینی

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره ساندویچ سیب زمینی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساندویچ سیب زمینی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساندویچ سیب زمینی; CBGA; cannabigerolic acid; THC; Δ9-tetrahydrocannabinol; THCA; Δ9-tetrahydrocannabinolic acid; THCAS; Δ9-tetrahydrocannabinolic acid synthase; CNE1p; calnexin-like protein; PDI1p; protein disulfide isomerase; Ero1p; endoplasmic reticulum oxidoreductin
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساندویچ سیب زمینی; Cannabis sativa; Laser microdissection (LMD); Liquid chromatography-mass spectrometry (LCMS); Cryogenic nuclear magnetic resonance (NMR); Cannabinoid biosynthesis; Capitate-stalked trichome; Capitate-sessile trichome; Gland; Scanning electron microscopy