الکترود کربن

در این صفحه تعداد 89 مقاله تخصصی درباره الکترود کربن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI الکترود کربن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترود کربن; a-CNT; acylchloride functionalized CNT; AChE; acetylcholine esterase; AsOx; ascorbate oxidase; APS; ammonium peroxydisulfate; Ani; Aniline; β CD; β-cyclodextrin; CNT; carbon nanotubes; c-MWCNT; carboxylized-carbon nanotubes; S-CNT; sulfonized-carbon nan
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: الکترود کربن; NP; 4-nonylphenol; FT-IR; Fourier transform infrared spectroscopy; DPV; differential pulse voltammetry; EIS; electrochemical impedance spectroscopy; MIPs; molecularly imprinted polymers; GP; graphene; GO; graphene oxide; DCC; N, N′-dicyclohexylcarbodiim