اسید کربوکسیلیک

در این صفحه تعداد 276 مقاله تخصصی درباره اسید کربوکسیلیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اسید کربوکسیلیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسید کربوکسیلیک; CHON; Carbon, hydrogen, oxygen, and nitrogen; CMPO; Octyl(phenyl)-N,N-diisobutylcarbamoylmethylphosphine oxide; COOH; Carboxylic acid; Cr; Chromium; CREE; Critical rare earth elements; D2EHPA; Di-(2-ethylhexyl)phosphoric acid; DHOA; N,N-di-n-hexyl octanam
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسید کربوکسیلیک; ABC; ATP-binding cassette; acyl-Cer; acylceramide; ACS; acyl-CoA synthetase; ACSBG; acyl-CoA synthetase bubblegum; ACSF; acyl-CoA synthetase family; ACSL; acyl-CoA synthetase long-chain; ACSM; acyl-CoA synthetase medium-chain; ACSS; acyl-CoA synthetase sh