مکانیسم کاتالیزوری

در این صفحه تعداد 141 مقاله تخصصی درباره مکانیسم کاتالیزوری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مکانیسم کاتالیزوری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مکانیسم کاتالیزوری; ALDH, aldehyde dehydrogenase; HsALDH2, mature human ALDH2; PDB, Protein Data BankCrystal structures; Theoretical pKa; Catalytic mechanism; Phylogenetic analysis; Multiple sequence alignments
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مکانیسم کاتالیزوری; AOP; antioxidant protein; GR; glutathione reductase; Grx; glutaredoxin; GSH; reduced glutathione; Pf; Plasmodium falciparum; Prx; peroxiredoxin(s); tBOOH; tert-butyl hydroperoxide.; Peroxiredoxin; Catalytic mechanism; Inactivation; Redox regulation; Molec