جنبش سلولی

در این صفحه تعداد 76 مقاله تخصصی درباره جنبش سلولی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جنبش سلولی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنبش سلولی; Thrombin; Astrocytes; Thrombomodulin; Cell morphology; Cell movement; Neurons; ACD; acid citrate dextrose; 2-APB; 2-aminoethoxydiphenyl borate; APC; activated protein C; ATU; anti-thrombin units; BSA; bovine serum albumin; CFA; cell-free area; DIV; days i
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنبش سلولی; Necl-5; Tage4; Poliovirus receptor; CD155; Nectin; Cell movement; Cell proliferation; Contact inhibition; Ras; TransformationNecl, nectin-like molecule; Nef, the fusion protein containing the extracellular region of nectin fused to the Fc portion of human