اندازه سلول

در این صفحه تعداد 236 مقاله تخصصی درباره اندازه سلول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اندازه سلول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه سلول; Single-cell analysis; Myosin heavy chain; α-actin; Cell size; Proteostasis; FACS; Ontogenic allometry; Ab; antibody; α-actin; alpha-actin; APC; allophycocyanin; BDM; 2, 3-butanedione monoxime; cTnT; cardiac troponin T; DAPI; 4′, 6-diamidino-2-phenylin
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه سلول; ATDC; After Top Dead Center; ACT; apparent combustion time; CAD; Crank Angle Degree (degrees to top dead center); CARB; California Air Resources Board; CFD; computational fluid dynamics; CO; carbon monoxide; COSSO; Component Selection and Smoothing Operat