سلولاز

در این صفحه تعداد 771 مقاله تخصصی درباره سلولاز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سلولاز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلولاز; Xylanase; Cellulase; Ball-milling; Crystalline structure; Thermal property; CAC; Cholesterol Absorption Capacity; DSC; Differential Scanning Calorimeter; FT-IR; Fourier Transform Infrared Spectroscopy; IDF; Insoluble Dietary Fiber; OHC; Oil Holding Capaci
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلولاز; Cellulase; Lignin; Pineapple leaf waste; Reducing sugar; Mt; million tonnes; Mha; million hectares; w/w; weight per weight; w/v; weight per volume; rpm; revolutions per minute; h; hour; IU/g; International Units per gram; mg/g; milli grams per gram; 3D; t