مدل CFD

در این صفحه تعداد 119 مقاله تخصصی درباره مدل CFD که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل CFD (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل CFD; Acute inhalation toxicity; In vitro; In silico; Ex vivo; Quantitative structure-activity relationships (QSAR); Adverse outcome pathway; Aggregate exposure pathway; Dosimetry; Integrated approach to testing and assessment (IATA); Risk assessment; ADME; abs
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل CFD; CFD model; 3D porous cryogel; Bioreactor; Cardiac tissue engineering; Fluid-structure interaction; Oxygen consumption; CDF; computational fluid-dynamics; microCT; micro-computed tomography; FSI; fluid-structure interactions; S2PR; sensorized squeeze p