جریان کانال

در این صفحه تعداد 308 مقاله تخصصی درباره جریان کانال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جریان کانال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان کانال; 2D; two dimensional; 3D; three dimensional; BC; bubble column; BCR; bubble column reactor; CFD; computational fluid dynamics; CHA; channel flow; CJR; condensation jet reactor; CTA; constant temperature anemometry; CWT; continuous wavelet transform; DNS; d
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جریان کانال; Porous medium-pure fluid interface; Thermal non-equilibrium; Stratified flows; Convection in porous media; Channel flow; Shear layers;